تبلیغات
 جنگ ستارگان - بازی Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast برای PC
امروز من بازی زیبا و البته قدیمی جنگ ستارگان شوالیه جدای2 رو قرار دادم.برای دانلود در ادامه با من همراه باشید.          

                             

جنگ ستارگان Jedi Knight II: Jedi Outcast یک بازی اکشن اول شخص و سوم شخص در جنگ ستارگان است: سری جدی نایت. نسخه های مایکروسافت ویندوز و OS X توسط Raven Software و نسخه های Xbox و GameCube توسط Vicarious Visions توسعه داده شد. نسخه PC توسط LucasArts در آمریکای شمالی و اروپا و CyberFront در ژاپن منتشر شد. نسخه های Xbox و GameCube توسط LucasArts در آمریکای شمالی و Activision در اروپا منتشر شد. نسخه OS X توسط Aspyr منتشر شد. با موتور بازی ID Tech 3، این بازی عمدتا در حال مبارزه با مقابله با ستیزه جویی و غواصی است که توانایی استفاده از سلاح های ستارگان کلاسیک مانند انفجار، چراغ ها و نیروهای نیرو را دارد.
این بازی دارای حالت های تک نفره و چند نفره است. مبارزات تک نفره مبتنی بر داستان در دو سال پس از وقایع اسرار سیتی در جنگ جهانی ستاره گسترش یافته است. این طرح به همراه کایل کاترن به عنوان مبارزه با Dark Jedi Desann و پیروانش است. این بازی به شدت بر روی تمامی سیستم عاملها قابل دریافت بود، با نمره Metacritic از 89 از 100 برای نسخه PC،  81 از 100 برای نسخه Xbox،  و 75 از 100 برای نسخه GameCube

در سال 2003، یک عاقبت به نام جنگ ستارگان Jedi Knight: Jedi Academy برای Xbox، Mac OS و PC منتشر شد. در سال 2006 نسخه PC Jedi Outcast با چهار بازی Star Wars در یک بسته با عنوان Star Wars: Best of PC منتشر شد. در تاریخ 16 سپتامبر 2009، بازی با بازی های دیگر جادو نایت (جنگ ستارگان: نیروهای تاریک، جنگ ستارگان جدی نایت: نیروهای تاریکی II، اسرار سیتی و آکادمی جدی) دوباره به Steam و Direct2Drive منتشر شد

Jedi Outcast اجازه می دهد تا بازیکن را به استفاده از انواع اسلحه گرم از حق رای دادن Star Wars، و همچنین lightsabers و نیروی قدرت. بازیکن می تواند انتخاب کند که آیا برای هر یک از سلاح ها، از جمله lightaber، از چشم انداز اول یا سوم استفاده شود. مبارزه برای ژانر تیرانداز استاندارد است، بازیکنان را به مجموعه ای از سلاح های انرژی و سلاح های پرتابه، و همچنین انواع مواد منفجره ارائه می دهد. بازیکنان دارای حساب های بهداشتی و سپر هستند که هر کدام به طور جداگانه به آنها تجدید می شود.

حیله جدی، تأکید قوی بر مبارزه با چراغ های برجسته دارد. همانطور که در فیلم ها، می توان از lightsabers برای از بین بردن عکس هایی از انفجار استفاده کرد. این بازی سه سبک lightsaber ارائه می دهد؛ سریع، متوسط ​​و قوی، با هر سبک متفاوت از دیگران به لحاظ سرعت حملات و خسارت پرداخت شده است. همچنین تعدادی از combos وجود دارد، که بسیاری از آنها به سبک انتخاب صابر منحصر به فرد هستند.

قدرت های قدرت (مانند فشار، پرش، و رعد و برق) در هر دو حالت تک نفره و چند نفره در دسترس هستند، اما قدرت های بیشتری را می توان در آن استفاده کرد. استفاده از قدرت توسط "Force Meter" محدود شده است، که با هر استفاده کاهش می یابد و در طول زمان به تدریج پر می شود. "سطح" یک نیروی نیروی قدرت قدرت و قدرت تخلیه شده را از نیروی نیرو در طول استفاده از آن تعیین می کند. حالت چند نفره بازیکنان را به Siders Light و Dark Siders تقسیم می کند، هر طرف در کنار یکدیگر در جنگ های تیمی قرار می گیرد. هر طرف دسترسی به نیروهای نیروی "خنثی" مشترک دارد که عمدتا بر افزایش سرعت و توانایی ورزشی تمرکز دارند. قدرت های متعدد نیز برای هر دو طرف نور و تاریکی وجود دارد. همانطور که در بازی های قبلی، قدرت های Light Side عمدتا در اطراف محافظت و بهبودی متمرکز می شوند، در حالی که قدرت Dark Side به طور آشکار تهاجمی است. با این حال، بر خلاف بازی های قبلی، کایل به طور انحصاری قدرت نور یا تاریکی را در تک نفره انتخاب نمی کند، بلکه یک انتخاب از هر دو را انتخاب می کند.
تک نفره

مبارزات تک نفره به دنبال کایل کاترن است، زیرا او از طریق سطوح به صورت خطی حرکت می کند و شخصیت های غیرفعال دوستانه و خصمانه (NPC ها) را ملاقات می کند. NPC های دوستانه گاهی اوقات به بازیکن در مبارزه کمک می کند. علاوه بر مبارزه، مبارزات انتخاباتی، انواع مختلفی از پازل ها را تشکیل می دهد.

هنگامی که بازی شروع می شود، کایل پس از وقایع بازی قبلی، خاموش است و به همین ترتیب، بازیکن هیچ دسترسی به چراغ یا هر نیروی قدرت ندارد. با این حال، پس از دو ماموریت اول، کایل توانایی نیروهای خود را به دست آورد. همانطور که بازی در حال افزایش تعداد قدرت های موجود است و قدرت آنها افزایش می یابد. توانایی های نیروی ارتقاء ثابت است و نمی تواند سفارشی شود. با توجه به اینکه قبلا به طرف تاریکی افتاده است، کایل دسترسی به هر دو قدرت نور را دارد (مانند Force Heal و جادو ترفند جادویی) و قدرت Dark Side (مانند نیروی رعد و برق و نیروی گریپ)، همراه با نیروهای خنثی (مانند Force Speed، نیروی پرش، نیروی کشیدن و نیروی فشار).
چند نفره
Jedi Outcast دارای مجموعه ای از حالت های چند نفره است. در نسخه های PC و Macintosh این می تواند بر روی یک شبکه LAN یا اینترنت پخش شود، اما مبارزه به دو بازیکن در نسخه های کنسول محدود می شود. انواع مختلفی از بازی ها وجود دارد (مانند Free-for-All، Team Deathmatch و Capture the flag) که می تواند با سایر بازیکنان، ربات ها یا هر دو بازی کند. هر بازیکن دارای کنترل سفارشی محدودی بر روی نماد خود است. او می تواند مدل بازیکن (با دسترسی به تقریبا هر شخصیت در بازی، و همچنین برخی از شخصیت های از فیلم های که در حالت تک نفره دیده نمی شود) و رنگ چراغ رنگ را انتخاب کنید. قبل از مسابقه، سرور قوانین بازی را مشخص می کند، از جمله «رتبه بندی نیروی»، که کنترل تعداد امتیازات بازیکنان را برای تخصیص به نیروهای قدرت را کنترل می کند. بازیکنان پس از آن قدرت خود را برای بازی را سفارشی می کنند. سرور همچنین می تواند برای غیرفعال کردن سلاح های عادی را انتخاب کند تا بتواند مسابقات lightsaber را فقط ایجاد کند.سیستم مورد نیاز بازی:


  • OS:Windows Xp,7,Vista,8,10
  • Ram:256 MB
  • Video Memory:64 MB
  • CPU:Intel Pentium III @ 1.0 GHz
  • Hard Space: 650 MB Free
  • Direct X:9.0
  • Sound Card:Yesتصاویری از محیط بازی:


لینک دانلود بازی:
دانلود بازی با حجم540 مگابایت

تمامی توضیحات این بازی ترجمه شده توسط خودم هست پس کپی کردن پیگرد قانونی دارد.طبقه بندی: بازی های کامپیوتر، 
برچسب ها: بازی جنگ ستارگان،  
تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396 | 01:34 بعد از ظهر | نویسنده : امیررضا لاهور | نظرات


  • paper | وب یه محسن یگانه داریم | فروش بک لینک
  • وب مطالب وبلاگی | وب کتاب خوانی