تبلیغات
 جنگ ستارگان - بازی Star Wars Episode III Revenge Of The Sith برای PlayStation 2
من امروز بازی زیبایStar Wars Episode III رو قرار دادم.امیدوارم لذت ببرید.برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

                                             
قسمت سوم جنگ ستارگان: انتقام سیت ها بازی ویدیویی اکشن بر اساس فیلم با همین نام است. این مراکز بر روی Obi-Wan Kenobi و Anakin Skywalker تمرکز می کنند به عنوان جنگ های کلون به پایان می رسد. این بازی در تاریخ 4 مه 2005 برای PlayStation 2، Xbox، Game Boy Advance و Nintendo DS منتشر شد. علاوه بر این، در تاریخ 2 آوریل 2005 یک نسخه برای تلفن های همراه عرضه شد. به عنوان بخشی از برنامه کلاسیک پلی استیشن 2، نسخه پلیاستیشن 2 در روز 11 فوریه 2015 در اروپا در شبکه پلی استیشن پخش شد.

قسمت سوم جنگ ستارگان:انتقام سیت
توسعه دهنده (ها) Collective، Inc.
Ubisoft مونترال (نسخه های GBA و DS)
ناشر (ها) LucasArts
Ubisoft (نسخه های GBA و DS)
پلت فرم (ها) PlayStation 2
ایکس باکس
بازی پسر پیشرفته
نینتندو DS
تلفن همراه
انتشار 4 مه 2005
پلی استیشن 3 (PS2 کلاسیک)
PAL: 2015 فوریه 11
NA: April 28، 2015
سبک (ها) اکشن
حالت (ها) تک نفره، چند نفره


نسخه های پلی استیشن 2 و ایکس باکس ویرایش
در حالت تک نفره، بازیکن بین بازی کردن به عنوان آناکین اسکای واکر و اوبی-وان کنوبی جایگزین می شود و صحنه های مختلفی از فیلم را از طریق ماموریت های بازی پخش می کند. 17 سطح وجود دارد که با بیش از 12 دقیقه فیلم از فیلم در هم آمیخته شده است. سیستم مبارزهی بازی به شدت در مبارزه با lightsaber تمرکز دارد. هر شخصیت قابل پخش (به جز MagnaGuard) با حداقل یک چراغ مجهز شده است. سه حمله اساسی وجود دارد: حملات سریع که کمترین میزان آسیب، حملات شدید را ایجاد می کنند که باعث آسیب بیشتر می شوند، اما برای اجرای سریع تر و کمترین و قوی ترین حملات انتقادی است. این حملات می توانند برای ایجاد حملات ترکیبی مخلوط شوند. حملات نیز می تواند برای قدرت بیشتر هزینه شود. یکی از ویژگی های این بازی، Saber Lock نام دارد - دنباله ای است که شخصیت بازیکن با شمشیر مخالفت می کند.

این بازی دارای سیستم تجربه ای است که شخصیت بازیکن می تواند حملات را ارتقا دهد و به عنوان بازی جدید پیشرفت کند. هر توانایی، به استثنای Force Dash، می تواند به سطوح قوی تر ارتقا یابد. علاوه بر تکنیک های تهاجمی، تکنیک های دفاعی نیز در دسترس هستند. شخصیت بازیکن به طور خودکار یک درصد از پیچ و مهره های بلستر را تخریب می کند، اما عکس ها و حملات دیگر باید به صورت دستی تغییر کند. به غیر از نیروهای رزمی و نیروی صابر، هر شخصیت دارای تعدادی حملات فیزیکی است که می تواند در combos گنجانده شود. تقریبا تمام کاراکترها یک ضربه می زنند که می تواند فورا مخالفان را کف بزند. تعدادی از شخصیت ها نیز توانایی پانچ کردن مخالفان خود را دارند. محیط بازی تعاملی است، اجازه می دهد، و در برخی موارد نیاز به پخش، اقدامات مانند حرکت و از بین بردن اشیاء با lightsaber یا نیروی قدرت.

برای اجرای بازی در کامپیوتر میتوانید از شبیه ساز پلی استیشن۲ استفاده کنید.


تریلر بازی:


[http://www.aparat.com/v/iTfNa]


تصاویری از محیط بازی:

لینک دانلود بازی:
طبقه بندی: بازی های PlayStation 2، 
تاریخ : سه شنبه 17 مرداد 1396 | 02:27 بعد از ظهر | نویسنده : امیررضا لاهور | نظرات


  • paper | وب یه محسن یگانه داریم | فروش بک لینک
  • وب مطالب وبلاگی | وب کتاب خوانی